У Печерському суді побилися через Корбана

  4 Листопада, 2015 16:33
  Скандал виник через смс прокурора з вимогою негайно вручити повідомлення про підозру лідеру УКРОПа.
  У залі суду
  Фейсбук Андрія Лозового
  У залі суду

  Печерський районний суд Києва переніс розгляд позову адвокатів щодо законності утримання Геннадія Корбана під вартою на 15.00 5 листопада.

  Про це оголосила головуюча суддя Світлана Бабенко на засіданні у середу, під час якого розглядалася скарга захисту Корбана на його затримання.

  При цьому Генпрокуратуру зобов'язали особисто доставити лідера УКРОПу на засідання.

  Після цього депутати Андрій Лозовий, Андрій Денисенко та Володимир Парасюк почали публічно висловлювати обурення і ображати суддю.

  Коли міліціонери спробували вивести суддю із залу, депутати почали блокувати вихід, зав'язалася сутичка.

  Самі депутати пояснили, що скандал виник через те, що прокурор у справі Корбана відіслав смс з вимогою негайно вручити повідомлення про підозру Корбану.

  Наразі в залі суду фіксуються правопорушення. Прокурор перебуває на вулиці в кільці правоохоронців. Він заявляє, що з боку народного депутата Парасюка був учинений злочин стосовно нього.

  За словами прокурора, нардеп напав на нього, почав душити, вдарив в обличчя та пошкодив руку.

  Також стало відомо, що під час засідання до будівлі слідчого ізолятора приїжджав слідчий Генпрокуратури України Микола Макєєв. Там він був протягом двох годин і пообіцяв дати коментарі, але потім вийшов і сказав, що його терміново викликають, і поїхав.

  Теги : Корбан бійка печерський суд Парасюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів