У ПАРЄ дії РФ на Донбасі назвали "гібридною анексією"

  20 Квiтня, 2016 08:19
  Терористичні організації "ДНР" та "ЛНР" фактично керуються із Кремля, наголошується у доповіді асамблеї.

  Ескалація конфлікту на Донбасі останнім часом значно посилилася, а вплив Російської Федерації на окупованих територіях істотно зріс.

  Про це йдеться в доповіді Крістіни Зеленкової та Марілуїзе Бек щодо ситуації в Україні, озвученої під час слухань політичного та юридичного комітетів ПАРЄ, повідомляє DW.

  Зокрема, у доповіді нинішній стан справ на окупованих територіях названо "гібридною анексією", що стала неминучим наслідком війни, яку проти України веде Росія.

  "За нашою інформацією, в Кремлі створено п’ять "міністерств", які фактично керують так званими "ЛНР" та "ДНР", – заявила Бек.

  Доповідачки ПАРЄ також важають, що за нинішніх умов не може бути й мови про проведення виборів на Донбасі найближчим часом.

  Своїми враженнями від візиту до окупованого Донецька поділився й комісар Ради Європи з прав людини Ніл Муйжнієкс. Він підтвердив, що окуповані території поступово, проте невідворотно переходять під вплив Росії й усе більше ізолюються від решти України.

  "Я змушений з сумом констатувати, що якщо так триватиме і далі, то в центрі Європи виникне велика сіра зона, де не функціонують механізми захисту прав людини",  зазначив єврокомісар.

  Теги : Росія Донбас ПАРЄ доповідь
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів