"Народний фронт" просуває перегляд справи Насірова

  7 Березня, 2017 13:56
  Тримання Насірова у клітці було порушенням його прав, як людини.

  Народний депутат від "Народного фронту" Георгій Логвинський заявив, що дотримання прав людини і справедливість суду не повинні залежати від особистості підозрюваних.

  Про це він заявив, коментуючи на одному з телеканалів справу відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова.

  За його словами у цій справі: "хтось бачить Насірова у справі, а хтось – право".

  Нардеп розкритикував активістів, які блокували Солом’янський суд під час розгляду справи Насірова, за те, що вони своїми діями руйнували норми поведінки та закон в українському суспільстві.

  "Для мене принципово, щоб винний Насіров – якщо він винний – відповідав. Але мені принципово, щоб ті люди, які сьогодні не читали справи і вважають, що суспільство можна руйнувати за допомогою якоїсь маси, яка когось ненавидить, – вони повинні розуміти, що в цей час маса ненавидить звичайних людей, які сьогодні захищають і борються проти системи", - пояснив Логвинський.

  Також він додав, що помилки антикорупційних органів зіграють проти України, якщо справу розглядатимуть у Європейському суді з прав людини. На думку Логвинського, у випадку зі справою Насірова було чітко показано суспільству, що закони і норми можна порушувати.

  "Нам десятки років Європейський суд з прав людини говорить про те,  що після десяти вечора не можна вручати підозру, тому що це не процесуальні норми, як дехто вважає, а саме слідчі дії. Говорили, що (ред.) не можна поміщати людей у клітку. Це ж порушення третьої статті Конвенції. А в сукупності це може бути шоста стаття – право на справедливий суд. А що це значить? Що суд був несправедливим і треба все переглянути", - відреагував нардеп.

  Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва відправив відстороненого від посади глави Державної фіскальної служби Романа Насірова під арешт з альтернативою внесення застави в розмірі 100 млн гривень.

   

  Теги : Народний Фронт НАБУ Георгій Логвинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів