У "Народному фронті" закликали завершити проект "Європейський вал"

  18 Грудня, 2018 18:55
  На думку Вікторії Сюмар, завершення проекту "Європейський вал" допоможе відстежувати порушення державного кордону України.

  У "Народному фронті" закликали завершити облаштування кордону з Росією, як це передбачено проектом "Європейський вал". З такою заявою в сесійному залі Верховної Ради виступила народний депутат Вікторія Сюмар, передає прес-служба "Народного фронту".

  Раніше Верховна Рада прийняла за основу проект закону №6777 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічному облаштуванні та утриманні державного кордону, насамперед з Російською Федерацією.

  У прес-службі "Народного фронту" повідомили, що прийняття законопроекту дозволить завершити демаркацію кордону і будівництво тих споруд, які передбачені проектом "Європейський вал".

  На думку Сюмар, завершення проекту "Європейський вал" допоможе відстежувати порушення державного кордону України. Крім того, нардеп додала, що головним завданням української дипломатії є проведення демаркації кордону.

  Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро завершили досудове розслідування справи про розкрадання бюджетних коштів, виділених на проект облаштування державного кордону з Росією під назвою "Стіна".

  Теги : Верховна Рада Народний Фронт Стіна вікторія сюмар
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів