У "Народному фронті" не вбачають загрози нацбезпеці від дипвідносин з РФ

  9 Лютого, 2018 11:17
  Нардеп Тетерук вважає, що тезиси про дипвідносини з Росією зроблять документ важким і розфокусованим.

  Народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук заявив, що законопроект про національну безпеку не визначатиме дипломатичні відносини з Росією.

  Про це нардеп сказав у Верховній Раді, передає кореспондент UA1.

  За словами Тетерука, новий законопроект було розроблено, адже в Україні наразі діє закон про національну безпеку, прийнятий ще у 2003 році.

  "Законопроект міститиме реакцію на сучасні виклики ведення гібридної війни проти держави,  по-друге він наближає нас до набуття членства в НАТО, вводячи відповідні оборонні структури, які працюють на посилення національної охорони до натівських стандартів", – розповів нардеп.

  На його думку, кожен проект закону має втілювати якусь конкретну мету, яка в нього закладається. Внесення ж до законопроекту про нацбезпеку тезисів про дипломатичні відносини з Росією, вважає депутат, зробить документ важким і розфокусованим.

  При цьому Тетерук наголосив на важливості цього законопроекту, зазначивши, що документ  буде опрацьований депутатами одразу після того,  як його передадуть до парламенту.

  Нагадаємо, проти розриву дипломатичних відносин із Росією виступив Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони під керівництвом депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

  Не хоче поривати зв’язки із країною-агресором також і президент Петро Порошенко.

  Теги : Росія Народний Фронт дипломатичні відносини нацбезпека Андрій Тетерук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів