У нардепа Новинського є вірменське коріння

  21 Серпня, 2015 15:42
  У народного депутата знайшли вірменських родичів.

  Родинні зв’язки народного депутата Вадима Новинського викрились після продажі рудоуправління у Севастополі своєму братові Ашоту Малхасяну, повідомляє "Главком".

  Раніше у ЗМІ акцентувалась увага лише на тому, що Новинський був громадянином Російської Федерації і лише в 2012 році колишній президент Віктор Янукович дав тодішньому бізнесмену український паспорт.

  Журналісти з’ясували, що представник "Опозиційного блоку" більше вірменин ніж росіянин чи українець. Батька Вадима Владиславовича Новинського насправді звати Рудольф Єрвандович Малхасян.

  Новинський продав рудоуправління у Севастополі кіпрській компанії Kagerol Holdings Limited. Розслідування російських журналістів показало, що цю компанію на Кіпрі насправді контролює бізнесмен з Санкт-Петербурга Ашот Малхасян, який є братом Новинського. Про це свідчать судові розгляди у Російській Федерації з приводу 11,04% акцій ВАТ "Цементний елеватор" у Санкт-Петербурзі, який раніше належали Рудольфу Малхасяну.

  Повідомляється, що Рудольф Єрвандович кілька років тому подарував підприємство своєму старшому синові Вадиму Новинському.

  Зазначимо, що громадянство України Янукович надав Новинському з формулюванням – "за видатні заслуги перед Україною".

  Теги : Росія вадим новинський Ашот Малхасян
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів