У Мінську більше говорять про Сирію, ніж Україну – Безсмертний

  3 Лютого, 2016 09:59
  Представник України у Тристоронній контактній групі заявив, що на мирних переговорах у Мінську для вирішення проблем України відводиться не більше 5 хвилин.
  Фото з відкритих джерел

  Представник України у Тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний заявив, що через активне обговорення військового конфлікту в Сирії, на Мінських переговорах для вирішення проблем України відводиться не більше 5 хвилин.

  "Коли за одним столом у війні у Сирії опинилися Вашингтон з Москвою, трагізм ситуації загострився, бо зустріч триває 90 хвилин, де переважно говоримо про Сирію і лише 5 хвилин залишається на Україну", – йдеться в заяві.

  Безсмертний наголосив: "Україна і Європа, і світ повинні змінити підходи до розв’язання цього конфлікту, адже ситуація залишається дуже серйозною", а також зазначив, що проводити переговори далі треба, "адже це світова практика".

  "Я хочу нагадати, свого часу і з іншими диктаторами сідали за стіл переговорів. Тому що цивілізований світ живе за такими правилами: що можна переконати, що є якісь аргументи", – зазначив дипломат.

  Нагадаємо: Президент Укранїни заявив, що Україна сумлінно виконує Мінські домовленості, але не бачить "взаємності".

  Теги : Росія США мінські домовленості Європа переговори Україна Сирія Роман Безсмертний
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів