У Мінінформполітики вважають, що зі свободою слова в Україні все добре

  12 Квiтня, 2018 17:06
  Замміністра інформполітики заявив, що фейкові новини в українському медіапросторі з’являються з Росії.

  Міністерство інформаційної політики вважає, що фейкові новини в українському медіапросторі з’являються з Росії.

  Проблема російських фейкових новин в українському медіапросторі не є новою, заявив заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Останні кейси, які мені вдалося проаналізувати, свідчили про те, що дуже велика чисельність новин про те, що відбувається у Києві та Україні народжується на теренах російського медіапростору і потім копіпастом перелазить в український медіапростір і розпочинає розповсюджуватися", – зазначив заступник міністра інформаційної політики.

  За його словами, проблема фейкових новин в українському просторі обговорюється експертами вже дуже давно.

  "Український медіапростір просто як на голку присаджений на копіпаст новин, які народжуються в РФ", – додав Золотухін.  Водночас, державний секретар міністерства інформаційної політики Артем Біденко повідомив, що в Україні не відкрито жодної кримінальної справи за журналістську діяльність. Крім того, він вважає, що в Україні повністю дотримуються принципу свободи слова.

  Під час прес-конференції чиновники Мінінформполітики відзвітували про видання календарів і брошур та запуску у тестовому режимі телеканалу UA-TV.

  Слід зазначити, що у 2017 році Україна потрапила до рейтингу країн, у яких здійснюють тиск на журналістів за їхню професійну діяльність.

  Як відомо, цьогоріч на Міністерство інформаційної політики у державному бюджеті передбачено на 229,3% коштів більше, ніж торік.

  Теги : Росія Кабінет Міністрів Міністерство інформполітики журналісти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів