У мера Одеси виявили понад 20 офшорів і громадянство РФ

  4 Квiтня, 2016 10:15
  В усіх реєстраційних документах Геннадій Труханов зазначений не як громадянин України.

  Чинний міський голова Одеси Геннадій Труханов є власником декількох офшорних компаній і має паспорт громадянина Російської Федерації.

  Про це йдеться в розслідуванні програми "Слідство.Інфо", яке базується на матеріалах Міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів, у розпорядженні якого виявилися документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca.

  Зазначається, що Труханову належить будівельна компанія РОСТ через безліч офшорних фірм, які зареєстровані на Британських Віргінських островах.

  Лише за 2015 рік група РОСТ отримала 270 млн гривень бюджетних коштів на ремонт доріг в Одесі та Києві. Загалом же за останні 4 роки вона на державних тендерах заробила понад 2 млрд гривень.

  Також мер Одеси є співвласником віргінської компанії Macon Assets Limited, а його донька Катерина Труханова та інший співвласник компанії Андрій Іванчо керують фірмою "СКВО", яка займається будівництвом житлових та офісних приміщень.

  Крім Macon Assets Limited, яка фактично є одним із власників престижного житлового комплексу "Арк-Палас" в Одесі, ім’я Труханова та його друзів спливає і в інших віргінських фірмах.

  Загалом журналісти нарахували понад 20 підприємств, пов’язаних з мером Одеси та його найближчим оточенням. Та найцікавіше, що в усіх реєстраційних документах Геннадій Труханов зазначений як громадянин Росії.

  Нагадаємо, в документах Mossack Fonseca також фігурують імена 12 чинних і колишніх лідерів держав. Серед них і президент України Петро Порошенко.

  Теги : Одеса офшор геннадій труханов Mossack Fonseca
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів