У Маріуполі – черговий скандал у ТВК

  28 Листопада, 2015 19:40
  На засіданні Маріупольської ТВК знову прозвучала пропозиція визнати дії ЦВК щодо роздачі бюлетенів тервиборчкомам незаконними.
  Фото з відкритих джерел

  На засіданні Маріупольської ТВК 28 листопада запропонували проголосувати за визнання дій ЦВК щодо роздачі бюлетенів тервиборчкомам незаконними.

  Про це повідомляють Новости Донбасса.

  "Глава ТВК Тетяна Недавня запропонувала голосувати порядок денний. Однак член комісії від "Батьківщини" Денис Гаврилов вніс пропозицію доповнити порядок ще кількома питаннями. Насамперед, йдеться про проект постанови, підготовленої Гавриловим, в якому стверджується, що процес роздачі бюлетенів у Маріуполі для місцевих виборів 29 листопада не відповідає закону України про вибори і Конституції", - повідомляє видання.

  На думку Гаврилова, ЦВК не мала права виключати ТВК з процесу роздачі бюлетенів, таким чином процедура була "порушена".

  В той же час, голова комісії не погодилася з включенням такого пункту до порядку денного та заявила про бажання Гаврилова зірвати вибори.

  Разом з тим, як зазначила у своєму Facebook координатор виборчих і парламентських програм Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська, "зараз відбувається спроба повторного зриву виборів в місті Маріуполі", - додала Айвазовська. 

  У свою чергу координатор кампанії громадського спостереження за місцевими виборами ГМ "Опора" у Донецькій області Сергій Ткаченко наголосив: те, відбулося під час засідання ТВК лиш вкотре продемонструвало політичне протистояння між її членами.

  "ТВК не змогла затвердити порядок денний, оскільки до нього пропонувалося внести низку питань, які явно не мали стосунку до компетенції ТВК. Більшістю голосів порядок денний не був затверджений і засідання було закрито", - зазначив Ткаченко.

  При цьому, за словами Ткаченка, на даному засіданні ТВК мала розглядати "технічні питання і на процес виборів це ніяк не вплине". 

  "Бюлетені передано на ТВК і голосування у неділю у будь-якому випадку почнеться", - заявив представник "Опори".

  Як відомоВерховна Рада призначила голосування на місцевих виборах депутатів міських рад і мерів у Маріуполі та Красноармійську Донецької області на 29 листопада.


  Теги : Маріуполь місцеві вибори бюлетені опора ТВК
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів