У КВУ назвали партії, які витрачають на агітацію найбільше коштів

  29 Вересня, 2015 13:51
  Перед місцевими виборами на агітацію найбільше витрачається партія УКРОП та Блок Петра Порошенка. Про це журналістам розповів голова громадської організації "Комітет виборців України" Олексій Кошель, передає кореспондент UA1.

  Кошель уточнив, що на Заході України найбільше грошей на агітацію витрачають партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та "Свобода", у Центрі та на Півночі – БПП та УКРОП, на Півдні – Опозиційний блок та "Наш край", на Сході – БПП та УКРОП.

  Експерт додав, що політичні сили працюють лише у "своїх регіонах", а не по всій країні. Також у КВУ назвали особливість цьогорічної виборчої кампанії.

  "Особливістю цьогорічної виборчої кампанії є активність так званих регіональних політичних партій. Чому "так званих"? Бо відповідно до чинного закону всі українські партії є всеукраїнськими. Однак ми маємо низку прикладів, коли політична партія зареєстрована як всеукраїнська, але реально працює лише в одному з регіонів", – уточнив Кошель.  Теги : Свобода БПП передвиборча кампанія Опозиційний блок вибори партія "УКРОП" КВУ Олексій Кошель
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів