У Конгрес США внесено новий проект закону про підтримку України

  30 Квiтня, 2016 11:30
  Мета документу - стримування, відсіч і припинення російської агресії.

  На розгляд Палати представників Сполучених Штатів внесено новий законопроект "Про підтримку стабільності і демократії в Україні", повідомляє Укрінформ.

  Зазначається, що законодавчий акт ініціював співголова комітету із закордонних справ Палати Елліот Енгель.

  Мета документу - стримування, відсіч і припинення російської агресії в Україні для допомоги демократичного переходу.

  Спонсорами документа виступили 15 членів Палати представників, які представляють як Демократичну, так і Республіканську партії в Конгресі.

  Проект закону передбачає на законодавчому рівні збереження санкцій проти РФ до повного виконання нею Мінських домовленостей, а також поки триватиме окупація Криму. Крім того, документ забороняє визнання Штатами російської анексії півострова.

  Також у тексті міститься вимога до голови Держдепартаменту розробити стратегію протидії російській дезінформації і пропаганді, спрямованої проти населення країн, що межують з РФ.

  Очікується, що Рада керуючих з питань мовлення США має створити Кримськотатарську службу мовлення, підпорядковану Українській службі мовлення.

  Передбачено документом також створення Міжнародного консорціуму за участю США, інших держав, багатосторонніх структур, інвесторів і страхових компаній для спільного гарантування можливих інвестиційних ризиків.

  Як відомо, 26 квітня у столиці відбулася зустріч помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд з представниками фракцій парламенту, де вона закликала нардепів прийняти необхідні зміни до законодавства, щоб у липні можна було провести місцеві вибори в окупованому Донбасі.

  Теги : Крим Росія США Конгрес законопроект
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів