У Києві обікрали сина Авакова

  14 Серпня, 2016 10:45
  9 серпня в дорогому київському ресторані у сина глави МВС були вкрадені гроші, однак заяву до поліції написав не він, а командир розвідки полку "Азов".

  У Києві в дорогому ресторані "Марокана" у сина глави МВС Арсена Авакова Олександра були вкрадені гроші.

  Про це повідомляє "Обозреватель", зазначаючи, що інцидент стався 9 серпня близько 19:00 – Олександр Аваков сидів за одним із столиків на літньому майданчику разом з командиром розвідки полку "Азов" Сергієм Коротких, більш відомому як Малюта або Боцман. За сусіднім з сином міністра столиком сиділи 2 чоловіків середнього віку, один з яких, надягаючи піджак, акуратно "прихопив" сумочку, яка лежала на вільному кріслі біля столу, за яким знаходилися Аваков-молодший і Боцман, дістав звідти значну суму в доларах та непомітно повернув сумочку на місце.

  Зазначається: на відеозаписах камер спостереження, які опинилися у розпорядженні "Обозревателя", видно, як злодії, що неспішно йшли вздовж вулиці, буквально за хвилину після інциденту були зупинені особисто Олександром Аваковим та його людьми.

  Як стало відомо, одним із злодіїв виявився громадянином Грузії, який, за його словами, прибув до України "з метою туризму".

  Разом з тим, наголошується: заяву у поліцію за фактом крадіжки написав не сам Аваков-молодший, а Сергій Коротких, який, судячи зі всього, є наближеним сина міністра.

  При цьому підкреслюється: співробітникам ресторану, а також правоохоронцям було суворо заборонено коментувати подію.

  Також зазначається: Аваков-молодший приїхав до ресторану на Toyota Land Cruiser 200, його охорона – на Land Cruiser 100, а Коротких – на Toyota Tundra.

  Теги : Арсен Аваков Київ АЗОВ Олександр Аваков
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів