У Канаді закликають посилити санкції проти РФ

  29 Березня, 2016 22:59
  Як зазначив глава МЗС Канади, застосовані до Росії санкції є ефективними, оскільки вони були запроваджені великою кількістю країн.

  Міністр закордонних справ Канади Стефан Діон висловився на підтримку посилення санкцій проти Російської Федерації через агресію в Україні.

  Про це він сказав у ході міжнародної конференції в Оттаві, повідомляє MacLean's.

  За його словами, санкції, які застосовані до Росії у відповідь на її агресію проти України, є дієвими тільки тому, що вони були запроваджені великою кількістю країн.

  "Канада повинна продовжувати вимагати, щоб ці спільні санкції зберігались або навіть були посилені", - зазначив глава канадського МЗС.

  Діон наголосив, що Канада продовжить виступати проти анексії Росією Криму та її агресії на Донбасі, а також й надалі рішуче стоятиме пліч-о-пліч з союзниками по НАТО.

  Однак, за словами канадського міністра закордонних справ, такі дії цілком узгоджуються з відновленням дипломатичних переговорів Канади з Росією.

  "Це відновлення відносин спрямовано на допомогу Україні, допомогу Європі та допомогу стабілізувати ситуацію у центрі континенту", - заявив Діон.

  Теги : Канада Росія санкції
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів