У Кабміні пояснили зменшення суми на субсидії в держбюджеті-2019

  24 Жовтня, 2018 17:48
  В уряді заявляють, що після погашення боргів минулих років на субсидії буде потрібно близько 55 млрд гривень.

  Зменшення суми на субсидії в проекті державного бюджету на наступний рік з 71 млрд гривень до 55 млрд гривень зумовлено тим, що у поточному році 18 млрд гривень буде направлено на погашення боргів минулих років.

  Про це після засідання уряду сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "У бюджеті на 2018 рік ми запланували 71 млрд гривень. Із цих 71 млрд гривень приблизно 18 млрд гривень – це борги попередніх періодів. І станом на 1 вересня поточного року було призначено, нараховано субсидій всім людям приблизно 36 млрд гривень, а заплачено підприємствам житлово-комунальної сфери більше 57 млрд, тобто на 20 млрд більше", – пояснив Рева.

  Міністр сподівається, що до кінця року погашення боргів закінчиться і в наступному році на субсидії буде потрібно близько 53-55 млрд гривень – тобто стільки ж, як і в поточному році.

  "У наступному бюджеті передбачено 55 млрд гривень. Тому ми вважаємо, що цієї суми повинно вистачити", – підкреслив він.

  Як повідомлялося раніше, проект Державного бюджету на 2019 рік передбачає скорочення витрат на виплату субсидій для населення для оплати житлово-комунальних послуг на 15,9 млрд гривень до 55,1 мільярдів.

  При цьому прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на природний газ для населення зросте на 23,5%.

  Теги : Кабінет Міністрів субсидії борг андрій рева
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів