У Холодницького прокоментували закриття справи проти сина Авакова

  12 Липня, 2018 16:33
  Раніше в САП відзначили, що не змогли знайти докази провини Олександра Авакова в скандальній покупці неякісних рюкзаків МВС.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура прокоментувала закриття кримінального провадження проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра і колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря.

  У САП немає доказів обізнаності підозрюваних щодо неналежної якості рюкзаків, які закуповувалися для Міністерства внутрішніх справ, повідомили в прес-службі антикорупційного органу на запит УНІАН.

  "Слідство встановило, що мали місце факти проведення тендера з певним заздалегідь переможцем і поставки неякісних рюкзаків, однак відсутність доказів обізнаності Чеботаря С. І. і Авакова А. А. з неналежною якістю рюкзаків виключає залучення їх до кримінальної відповідальності", – йдеться в повідомленні.

  Водночас третій підозрюваний у цій справі Володимир Литвин після ознайомлення з матеріалами виробництва взяв всю провину на себе. Крім того, він зазначив, що готовий відшкодувати завдані збитки.

  Раніше повідомлялося, що САП закрила кримінальне провадження проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра і колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря через відсутність доказів їх провини.

  Теги : МВС Арсен Аваков Чеботар Олександр Аваков САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів