У Грузії знову вимагають оголосити Саакашвілі в міжнародний розшук

  1 Серпня, 2015 10:42
  Прокуратура Грузії має намір ще раз зажадати від Інтерполу оголосити колишнього президента країни, а на даний момент - голову Одеської області, Михайла Саакашвілі в міжнародний розшук.

  "Головна прокуратура Грузії планує звернутися до відповідного підрозділу Інтерполу і, спираючись на наявні докази, вимагати оголосити Михайла Саакашвілі в міжнародний розшук, а також відновити міжнародний розшук Давида Кезерашвілі", - повідомляє прес-служба прокуратури Грузії.

  31 липня прес-служба Одеської ОДА повідомила, що в Інтерполі прийняли рішення про незаконність переслідування екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі. У прес-службі також стверджують, що нещодавно навіть офіційний спікер теперішнього президента Маргвелашвілі заявила, що підстави для порушення кримінальної справи проти Саакашвілі "виглядають несерйозними".

  30 травня президент України Петро Порошенко представілгубернатора Одеської області Саакашвілі. Він також підписав указ про надання українського громадянства Михайлу Саакашвілі. У зв'язку з цим міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила, що Грузія вичерпала можливість екстрадиції Саакашвілі, так як Конституція України забороняє екстрадицію своїх громадян.

  Нагадаємо, в Грузії Саакашвілі оголошений у розшук по ряду кримінальних справ, зокрема, про зловживання повноваженнями.

  Вчора Інтерпол відмовив Грузії про оголошення колишнього президента країни в розшук.

  Теги : генпрокуратура Саакашвілі Інтерпол
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів