У ГПУ закрили очі на зустріч Кононенка з поплічником Януковича

  3 Сiчня, 2017 11:25
  Відомості про можливу зустріч не стосуються розслідування кримінального злочину, здійсненого Злочевським – ГПУ.

  У Генпрокуратурі не викликала підозр зустріч нардепа БПП Ігоря Кононенка із екс-главою Мінекології часів Януковича Миколою Злочевським.

  Це випливає з відповіді ГПУ на запит "Української правди".

  Там зазначили, що відомості, вказані у запиті, щодо можливої зустрічі нардепа в ресторані у Відні із екс-міністром екології не стосувалися предмету розслідування кримінального правопорушення, вчиненого Злочевським, відповідно в рамках кримінальних проваджень не досліджувалися.

  У відповіді ГПУ не вказано про те, чи взагалі відома їм суть розмови та чи допитували співробітники ГПУ Кононенка після цієї зустрічі.

  Водночас у ГПУ повідомили, що розслідування по епізодах, у яких проходять компанії Злочевського, припинено.

  Справу розслідував департамент з особливо важливих справ у сфері економіки, який називають департаментом Кононенка-Грановського.

  Згідно з відповіддю, за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою щодо незаконного збагачення Злочевського не було встановлено порушень податкового законодавства з питань повноти та своєчасності сплати до бюджету податку на доходи фізосіб. Це підтвердили перевірки податковим відомством Насірова.

  Також ці висновки підтверджено торішнім рішенням Центрального кримінального суду Великобританії та висновками проведених експертиз.

  Тому 1 листопада було вирішено закрити кримінальне провадження в частині про незаконне збагачення щодо Злочевського, та щодо ухиляння від податків та відмивання коштів.

  Щодо групи компаній Burisma Holdings Злочевського, то до суду скеровано клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності щодо службових осіб цих фірм у зв'язку з повним відшкодуванням завданих збитків. Загалом сума сплати до держбюджету - 180 млн грн.

  Раніше повідомлялося, що нардепа від БПП Ігоря Кононенка помітили в компанії Злочевського в ресторані в Відні.

  Як відомо, восени Печерський райсуд зобов'язав ГПУ припинити розшук Злочевського.

  Теги : ГПУ Ігор Кононенко микола злочевський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів