У ЄС закликають Україну до посилення співпраці в космічній галузі та автомобілебудуванні

  27 Березня, 2018 14:36
  У Євросоюзі відзначають, що Україні потрібно зосередитись на питанні євроінтеграції.

  Єврокомісар з питань внутрішнього ринку та послуг Ельжбета Беньковська закликає Україну підсилити співпрацю в космічній галузі та автомобілебудуванні.

  Про це вона заявила під час зустрічі з першим віце-прем’єр-міністром України та міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим, передає креспондент інтернет-видання UA1.

  "Нам потрібно зосередитись на питанні євроінтеграції. Підсилити нашу співпрацю у космічній галузі, автомобілебудуванні та розвитку малих і середніх підприємств. Нам також необхідно розвинути довгострокове бачення розвитку промисловості. У цьому відношенні узгоджено промислову карту, яка є спільною роботою експертів", – наголосила Беньковська.

  У свою чергу віце-прем’єр-міністр Степан Кубів зазначив, що зустріч з Єврокомісаром роз’яснює, яку домашню роботу потрібно виконати Україні на шляху до євроінтеграції.

  Нагадаємо, раніше верховний представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявляла, що Європейський Союз хоче бачити від української влади "більше рішучості" у проведенні реформ та боротьбі з корупцією.

  Теги : Степан Кубів Україна євроінтеграція космічна галузь єврокомісар
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів