У БПП розповіли про передумови проведення виборів на Донбасі

  6 Жовтня, 2015 11:27
  Поки що невідомо, коли будуть внесені пропозиції щодо спеціального закону для виборів на окупованих територіях.
  Заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко
  Фото з відкритих джерел
  Заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко

  На розгляд Верховної Ради внесуть пропозицію щодо прийняття закону про проведення виборів на Донбасі.

  Про це журналістам в парламенті розповів заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенко" Ігор Кононенко, передає кореспондент UA1.

  "Вибори на Донбасі відбудуться лише тоді, коли будуть виконані передумови. Президент лише окреслив (на зустрічі з керівниками фракцій - Ред.) три базові передумови, які мають бути виконані. Перше - роззброєння. Друге - допуск всіх партій з українською реєстрацією до місцевих виборів. Третє - вільний допуск ЗМІ", - розповів Кононенко.

  Він зазначив, що після того, як ці передумови виконуватимуть, тоді група у тристоронньому форматі розглядатиме пропозицію щодо прийняття закону про особливості проведення виборів на Донбасі. Кононенко розповів, що ці пропозиції внесуть на розгляд парламенту, не уточнивши терміни цього та які саме пропозиції.

  Нагадаємо, лідери "нормандської четвірки" в Парижі домовились про те, що вибори в самопроголошених "ДНР" та "ЛНР" пройдуть за українським законодавством та будуть перенесені. Для цього буде ухвалено спеціальний закон. Після його ухвалення вибори мають пройти впродовж трьох місяців, тобто не раніше наступного року.

  Теги : БПП Ігор Кононенко вибори в донбасі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів