У БПП готові пожертвувати своїм кандидатом до нового складу ЦВК

  12 Липня, 2018 18:40
  Президентська фракція стверджує, що таким чином хоче розблокувати питання розгляду Центрвиборчкому.

  Парламентська фракція "Блок Петра Порошенка" має намір відкликати кандидатуру Ольги Лотюк на посаду члена Центральної виборчої комісії.

  Про це заявив голова БПП Артур Герасимов, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Він зазначив, що фракція вирішила не голосувати за кандидатуру Лотюк, незважаючи на те, що вона кваліфікований фахівець. Так, за словами Герасимова, було вирішено, щоб розблокувати питання розгляду ЦВК і залишилось 13 кандидатур на 13 вакантних місць.

  Герасимов попросив спікера Андрія Парубія поставити це питання на рейтингове голосування. Парубій наголосив, що, згідно із законом, до розгляду питання призначення на посади членів Центрвиборчкому кандидатів на ці посади потрібно попередити за 3 дні.

  Після чергової перерви в засіданні спікер оголосив, що час для прийняття рішень вичерпано й закрив вечірнє засідання Верховної Ради.

  Як відомо, 7-річний термін повноважень 13 із 15 членів Центрвиборчкому давно сплинув. У січні 2018 року президент Петро Порошенко нарешті вніс до Верховної Ради подання на претендентів у нові члени Центрвиборкому – запропонував 14 кандидатів на 13 місць.

  Теги : БПП цвк склад ЦВК Артур Герасимов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів