У Берліні домовилися про "дорожню карту Мінська"

  20 Жовтня, 2016 08:40
  Документ міститиме послідовність та гарантії виконання всіх пунктів Мінських угод.

  Лідери країн "Нормандської четвірки" на переговорах у Берліні погодили питання розробки "дорожньої карти" імплементації Мінських угод.

  Про це заявив президент України Петро Порошенко за підсумками переговорів глав країн "нормандського формату", передає прес-служба глави держави.

  За його словами, "дорожня карта" є документом з імплементації Мінських угод, який міститиме послідовність і гарантії виконання всіх пунктів і Мінська-1, і Мінська-2.

  Порошенко зауважив, що виконання безпекових умов має передувати переходу до виконання політичної частини мінських домовленостей.

  Над "дорожньою картою" працюватимуть міністри зовнішніх справ країн "Нормандської четвірки" – проект документа має бути підготовлений до кінця листопада. Упродовж місяця глави МЗС зустрінуться ще раз і підіб’ють підсумки для підготовки наступної зустрічі лідерів держав "нормандського формату".

  Стосовно ж проведення виборів на Донбасі, Порошенко запевнив, що поки на окупованих територіях залишаються російські війська – виборів там не буде.

  Крім того, у Берліні домовилися про спробу запровадження на сході України поліцейської місії ОБСЄ. За словами глави держави, російська сторона також підтримала цю ідею.

  Теги : мінські домовленості Нормандська четвірка Петро Порошенко Мінськ дорожня карта
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів