У "Батьківщині" відповіли Порошенку на заяву щодо виставлення "рахунків"

  15 Березня, 2017 15:06
  Якби блокада приносила збитки, то влада б не перекривала торгівлю з ОРДЛО.

  У партії "Батьківщина" не розуміють який "рахунок" мав на увазі президент Петро Порошенко, якщо Рада національної безпеки і оборони вирішила посилити блокаду з окупованими територіями.

  Про це повідомив народний депутат від фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв в кулуарах Верховної Ради, передає "Українська правда".

  "Який збиток, якщо після цих заяв Порошенко продовжує блокаду? Більше того, заявляє, що блокада буде не тільки залізнична, але й звичайних шляхів сполучення? То які збитки? Я взагалі не розумію, про які збитки йдеться", – заявив Соболєв.

  За його словами, якби були б збитки від торгової блокади з Донбасом, то РНБО мало б прийняти рішення про відкриття торгівлі з окупованими територіями і далі заробляти на цьому.

  Раніше повідомлялося, що на засіданні РНБО було прийнято рішення про перекриття не тільких залізничних сполучень з окупованими територіями, а й транспортних. Також президент України Петро Порошенко вирішив виставити рахунок "Самопомочі" і "Батьківщині" за фінансові втрати країни від підтримуваної ними торгової блокади Донбасу.

  Теги : Батьківщина Петро Порошенко сергій соболєв блокада донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів