У Авакова є бандитське минуле – нардеп Каплін

  3 Жовтня, 2016 09:38
  Сергій Каплін вважає, що глава МВС готує силове захоплення влади.

  Народний депутат Сергій Каплін заявив, що веде розслідування бандитського минулого глави МВС Арсена Авакова. Як стверджує депутат, Аваков фігурує в кількох кримінальних історіях, а в кримінальному світі Харківщини його знають під бандитським прізвиськом "Муся". Таку гучну заяву Каплін зробив під час одного з телевізійних політичних ток-шоу.

  "Аваков фігурує в одній дуже резонансній справі з крадіжкою 18 гектарів землі піонерського табору", – додав Каплін.

  Каплін зі своїми помічниками веде розслідування, вивчає матеріали і анонсує прес-конференцію, на якій презентує результати розслідування. На думку нардепа, саме злочинне минуле нинішнього глави МВС є причиною повної поразки реформи поліції.

  "Коли колишній бандит очолює міністерство внутрішніх справ – це вирок для країни", – зазначив нардеп.

  Також Сергій Каплін заявив, що його слова є стовідсотковим фактом, який можуть підтвердити люди, дотичні до еліт Харкова. На його думку, як реформу поліції, так і інші системні зміни в країні не можна проводити без перевиборів до Верховної Ради.

  "Не можна руками "Народного фронту", в якого 0% рейтингу, робити такі серйозні зміни в державі. Очевидно, що Аваков сьогодні вибудовує механізм силового захоплення влади в країні й для цього озброює підконтрольні йому органи новими законами і новими повноваженнями", – сказав депутат Каплін.
  Теги : Арсен Аваков Каплін поліція Народний Фронт перевибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів