Тягнибок має намір об'єднати націоналістів для участі у парламентських виборах – політолог

  17 Жовтня, 2018 18:01
  Зняття своєї кандидатури на виборах – це стратегічна гра Тягнибока з прицілом на парламентські вибори.

  Політолог Кирило Сазонов пояснив рішення лідера всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олега Тягнибока зняти свою кандидатуру з президентських перегонів на користь об’єднаного кандидата від націоналістичних сил.

  На своїй сторінці у Facebook політолог зазначив, що заява лідера "Свободи" є закликом до всіх націоналістичних сил об’єднатися.

  "Цікаве рішення Олега Тягнибока – зняти свою кандидатуру з президентських перегонів на користь однопартійця Руслана Кошулинського. На тлі звичних нам партій лідерського типу, де все впирається у прізвище вождя – це сильний вчинок. Тобто людина впевнена у собі і поставила інтереси націоналістів вище за свої амбіції. Але головне, це заклик до всіх націоналістичних сил об'єднатися (ред.)", – вважає Сазонов.

  Зняття своєї кандидатури на виборах, на думку політолога, це стратегічна гра Тягнибока з прицілом на парламентські вибори. За його словами, для об'єднання завжди потрібно трохи стримати амбіції.

  "Так, в ситуації, коли Кремль мріє про політичний реванш в Україні, нам потрібні об'єднані націоналісти. Коаліція патріотів в якості альтернативи різного роду "мирним планам", за якими ховаються прихильники капітуляції перед Москвою", – додав Сазонов.

  Нагадаємо, 14 жовтня під час мітингу всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Києві лідер політсили Олег Тягнибок заявив, що не висуватиме свою кандидатуру на наступні президентські вибори.

  Теги : Свобода Тягнибок президентські вибори парламентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів