Турчинов поселив тещу в розкішному маєтку під Києвом

  12 Сiчня, 2017 12:51
  Великою кількістю нерухомості в останні роки обзавелися й інші родичі секретаря РНБО.

  Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов має шалено успішних родичів. Зокрема, його 73-річна теща Тамара Белиба виявилася власницею розкішного маєтку в селищі Білогородка Київської області.

  Про це йдеться в розслідуванні журналістів програми "Слідство.Інфо".

  Будинок площею понад 1000 кв. м та майже півгектара землі навколо записані на тільки-но зареєстровану фірму "Екостильком", власницею якої значиться теща політика.

  Однак новим маєтком розжилася не лише теща секретаря РНБО. По сусідству свій заміський будинок з лісом навколо має її 23-річний онук і син Олександра Турчинова – Кирило. Будинок і чималу земельну ділянку йому в 2016 році подарувала інша бабуся – матір секретаря РНБО – Валентина.

  В електронній декларації Турчинова жоден із цих маєтків не згадується, адже за законом, якщо майно належить дорослим родичам, які мешкають окремо, декларувати його не треба.

  Цікаво, що бізнесові успіхи родини Турчинова дивним чином збігаються з періодами його ж успіхів у політиці. Зокрема, значною кількістю активів родичі політика обзавелися в останні три роки після Революції гідності.

  Так, ще одна структура тещі Турчинова стала власником 6 000 кв. м столичної нерухомості на просп. Корольова. Інша компанія Белиби володіє трьома об’єктами нерухомості на вул. Коновальця, площа кожного з яких понад 200 кв. м. А найбільше приміщення – на понад 600 кв. м тесть Турчинова облаштував під ресторан разом із бізнесменом Ігорем Тинним.

  Варто додати, що саме оточення Турчинова разом із наближеними президента Петра Порошенка намагалися всіляко загальмувати запуск е-декларування.

  Нагадаємо, секретар РНБО Олександр Турчинов тримає у банках 758 тис. доларів і ще 735 тис. доларів готівкою. Також він задекларував старовинні церковні книги, картини й авторські права на літературні твори і монографії на тему тіньової економіки.
  Теги : РНБО Олександр Турчинов декларація про доходи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів