Турчинов: Кремль зриває мінські угоди псевдовиборами на Донбасі

  16 Вересня, 2015 17:57
  Фейкові вибори заводять ситуацію в глухий кут і демонструють бажання Росії зірвати мирний план звільнення Донбасу, наголосив секретар РНБО.
  Фото: Апарат РНБО України

  Намір провести фейкові вибори на окупованій території України свідчить про демонстративний вихід РФ та її посіпак із мирного процесу, визначеного мінськими угодами.

  Так секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов прокоментував заяви сепаратистів про початок "виборчого процесу" на окупованих територіях.

  Секретар РНБО нагадав, що, згідно з мінськими домовленостями, вибори мають проходити винятково за українським законодавством і під контролем влади України.

  І відбутися вони можуть лише після виведення з цих територій військ Росії, відновлення Україною контролю за кордоном, звільнення захоплених державних установ і підприємств та створення умов, що відповідають вимогам місії ОБСЄ.

  "Провокації РФ під назвою "чергові вибори на окупованій території" знову заводять ситуацію в глухий кут і яскраво демонструють бажання Росії зірвати мирний план звільнення і реінтеграції окупованої частини Донбасу", - наголосив Турчинов.

  Як повідомлялося, ватажок донецьких сепаратистів Олександр Захарченко призначив "місцеві вибори" на підконтрольній йому території на 18 жовтня 2015 року.

  Теги : ДНР РНБО Олександр Турчинов вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів