Турчинов допускає введення воєнного стану

  14 Серпня, 2015 12:25
  Це можливо в разі ще більш серйозного загострення ситуації на Донбасі.
  Фото з відкритих джерел

  Голова Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов допускає введення воєнного стану, якщо російські війська в зоні АТО перейдуть у наступ.

  Про це він заявив журналістам на полігоні Київського бронетанкового заводу у Київській області.

  За його словами, ситуація в зоні АТО зараз дуже напружена, оскільки фіксується "рекордна" кількість обстрілів та концентрація російсько-терористичних військ на кордоні. "Це свідчить про те, що Росія фактично готується зірвати "мінські угоди" і готує досить серйозний наступ" – сказав Турчинов.

  Проте він наголосив, що українська армія відпрацьовує завдання не лише оборони, а й контрнаступу. "Якщо буде знову активне застосування російських військ, то безумовно, ми змушені будемо вводити воєнний стан та проводити могутнішу мобілізацію", діючи відповідно викликам, - зазначив глава РНБО.

  Окрім того, за даними Турчинова, є інформація про можливі провокації з боку Росії напередодні Дня незалежності України 24 серпня, тому зараз сили АТО переведені у стан підвищеної готовності.

  Як повідомлялось, останнім часом ворог активізувався практично по всій лінії розмежування. 10 серпня Турчинов заявляв, що російські спецслужби на окупованій території Донбасу готують криваві провокації з великою кількістю жертв.

  Теги : АТО Донбас воєнний стан РНБО Олександр Турчинов
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів