Турчинов: докази агресії РФ в Україні – на сайті Путіна

  1 Липня, 2016 11:21
  Російський президент підвищив у званні військовослужбовців, які ведуть агресивну війну проти України, зазначив секретар РНБО.

  Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов заявив, що свідчення російської військової агресії проти України є на сайті президента РФ Володимира Путіна.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

  Як зазначив Турчинов, у червні цього року Путін підписав укази про присвоєння генеральських звань російським військовим за злочини, скоєні на Донбасі.

  Зокрема, звання генерал-лейтенанта присвоєно генерал-майору Асапову В. Г., який з квітня 2015-го по травень 2016 року командував 1-м армійським корпусом, що перебуває на окупованій частині Донецької області.

  Також звання генерал-лейтенанта одержав генерал-майор Юдін С. С., який з січня по квітень 2015-го командував 2-м армійським корпусом, розташованим на окупованій Луганщині.

  Крім того, звання генерал-майора було присвоєно полковнику Рузинському А. Ю, який з квітня 2015-го  по травень 2016 року командував 2-ю окремою мотострілецькою бригадою (м. Луганськ) 2-го армійського корпусу.

  "Ці два армійські корпуси, що ведуть проти нас війну на сході України, є невід’ємною складовою Збройних сил Росії та підпорядковані безпосередньо Центру територіальних військ Південного військового округу РФ", - додав Турчинов.

  Секретар РНБО вкотре наголосив, що в Україні немає внутрішнього конфлікту, а є неоголошена брутальна війна, яку веде проти нашої держави Російська Федерація.

  Теги : Путін РНБО Олександр Турчинов російська агресія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів