Тука пропонує сепаратистам забрати комуністичних ідолів

  2 Вересня, 2015 10:57
  Керівник Луганської ОДА продовжує проводити у своєму регіоні заходи з декомунізації.

  Голова Луганської військово-цивільної обласної державної адміністрації Георгій Тука запропонував ватажкам терористів на Донбасі забрати радянські символи, які наразі зносять у рамках декомунізації.

  Про це повідомила прес-служба Луганської ОДА.

  "Мені остогиділо слухати скиглення сепаратистів щодо неправомірності зносу та демонтування пам’ятників. У мене є пропозиція до ватажків терористів: якщо вам так дорогі ці символи, то забирайте їх. Присилайте свій транспорт, завантажуйте їх та й моліться на них у себе скільки завгодно. Ми перешкоджати не будемо. Я навіть зі своєї кишені обіцяю дати вантажникам "на пляшку" за їх роботу", – заявив Тука.

  Також керівник області зазначив, що особисто буде розбиратись з керівниками населених пунктів, які зволікають із демонтуванням комуністичних пам’яток тоталітарного режиму в Україні.

  Наразі з 151 пам’ятника, які підлягають зносу згідно з законом про декомунізацію, демонтовано 109. Найбільш результативно виконують поставлене завдання міста Рубіжне та Сєвєродонецьк, у яких більше немає пам’ятників Володимиру Леніну. Серед районів найкращі – Біловодський, Білокуракинський, Кремінський та Сватівський.

  Погано з декомунізацією справи йдуть у Лисичанську (прибрали лише 5 з 11 пам'ятників), у Старобільському (3 з 10), Троїцькому (2 з 12), Марківському (3 з 8) та Міловському (3 з 7) районах.

  Теги : терористи декомунізація Георгій Тука
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів