Тука: Незаконне розмитнення товарів здійснюється в цивільних зонах

  8 Травня, 2016 13:47
  Георгій Тука заявив, що створення мобільних груп не вирішить проблеми незаконного розмитнення товарів.

  Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі "112 Україна" заявив, що створення спеціального міжвідомчого підрозділу для контролю роботи українських митниць не вирішить проблеми незаконного розмитнення товарів.

  "Треба розуміти, коли прем’єр-міністр казав про мобільні групи, то існує декілька принципово різних схем щодо розмитнення вантажів. На жаль, переважна більшість вантажів, яка розмитнюється незаконним шляхом, вони розмитнюються не на тих митницях, які розташовані безпосередньо на кордоні. І мобільні групи цю проблему не вирішать", - йдеться в заяві.

  Крім того, Тука наголосив: "Якщо подивитися по обсягу щодо вартості вантажів, то я переконаний, що більшість вантажів по вартості проходить не через кордон Заходу, а через портові переходи. І, по-друге, це такі вантажі, як, наприклад, нафта, електроенергія, аміак. Тобто це вантажі, перетин кордону якими ми не спостерігаємо візуально".

  Нагадаємо, Тука заявив, що Міністерство з питань окупованих територій та переміщених осіб має готову державну стратегію щодо тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

  Теги : Гройсман кордон митниця Георгій Тука
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів