Тука: Не очікував, що система буде чинити такий опір

  30 Квiтня, 2016 16:47
  Георгій Тука заявив про високий опір з боку старої системи влади при проведенні необхідних змін.

  Екс-голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, нинішній заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука на своїй сторінці у Facebook заявив про високий опір з боку старої системи влади та кадрів при проведенні необхідних для регіону змін.

  "Цілком припускаю, що допускав якісь помилки. Але все робив щиро і відверто. Не очікував, що Система буде чинити такий опір", - йдеться в заяві.

  Тука наголосив: "Система" - це люди і взаємовідносини між ними. За 25 років у країні склались умови, коли більшість чиновників працювали на свою кишеню. Це призвело до того, що, наприклад, бажаючи навести порядок в окремому сегменті (наприклад, охорона здоров'я), ви отримуєте опір з усіх боків: усі інші, розуміючи, що і до них дійде черга, включаються в боротьбу проти реформ. Причому на всіх рівнях - з нижнього до верхнього. У цьому і полягає те, що я називаю "Системою". У неї залучені службовці всіх гілок влади, у тому числі правоохоронці".

  При цьому він зазначив: "Попри все, як і обіцяв, своїм прикладом я показав - цілком можливо займати високі посади і не красти при цьому".

  Нагадаємо, 29 квітня Порошенко звільнив главу Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туку, після чого прем'єр-міністр Гройсман заявив, що його призначено заступником міністра з питань окупованих територій.

  Теги : Луганська область Георгій Тука
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів