Тука хоче заборонити суддям поїздки на окуповані території

  12 Сiчня, 2016 16:06
  Це також стосується і співробітників обладміністрації, оскільки вони є носіями інформації, яка становить інтерес для ворога.

  Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука пропонує заборонити суддям та чиновникам відвідувати окуповані бойовиками території.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  Очільник Луганської області зазначив, що частина суддів постійно відвідує як підконтрольні бойовикам території, так і Росію.

  "Тільки дитина може не розуміти, що такі посадовці перебувають під увагою агентів ФСБ та МГБ! І, питаю, яких рішень щодо сепаратистів ми можемо очікувати від таких "мандрівників"? В кращому випадку, вони беруть собі самовідвід від розгляду таких справ", - написав Тука.

  У зв’язку із цим він звернувся до голів судів видати власні розпорядження, якими суддям були би заборонені поїздки на окуповані терористами території.

  "Врешті-решт, якщо людині так конче потрібно їздити в ЛНР/ДНР, вона може знайти собі іншу роботу!!!", - наголосив очільник Луганщини.

  Також Тука заявив про намір видати аналогічне розпорядження щодо співробітників обладміністрації, оскільки, за його словами, кожен працівник ОДА є носієм інформації, яка становить інтерес для ворога.

  Теги : Луганська область судді чиновники Георгій Тука окуповані території
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів