Тука: Економічна блокада Донбасу перетворилась на дурість і недалекоглядність

  29 Травня, 2016 13:39
  Георгій Тука заявив, що Україна повинна поступово знімати економічну блокаду з ОРДЛО.

  Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука під час інтерв'ю "Дзеркалу тижня" заявив, що рішення про економічну блокаду Донбасу було справедливим на короткостроковому етапі, але перетворилося на "дурість і недалекоглядність" в перспективі.

  "У момент, коли почалися активні бойові дії, Україна прийняла для себе досить різке рішення - відмовитися від поставок на окуповані території води, їжі, перекрила фінансові та соціальні потоки. Це було емоційно, але чесно. Проте емоції не трансформувалися в довгострокову стратегію, і якщо кому і допомогли, то це ворогові - Росії, яка зайшла на окуповані території рублем і товаром. А також нашому "рідному" корупціонеру та контрабандисту, який оперативно сів на потоки і схеми блокпостів та бюджету", - йдеться в заяві.

  Крім того, Тука наголосив: "З непідконтрольними територіями існує безліч економічних зв'язків і без реального скрупульозного пошуку альтернатив навіть починати розмову про якесь відсікання (окупованих територій від України – ред.) - лукавство або некомпетентність".

  Як відомо, раніше Тука заявив, що  Україна має лише 5 років для мирної деокупації Донбасу, далі конфлікт можна буде вирішити тільки військовим шляхом.

  Теги : Георгій Тука окуповані території Міністерство у справах тимчасово окупованих територій
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів