Троян не з'явився на конкурс на главу Нацполіції, бо раптово пішов у відпустку

  24 Сiчня, 2017 18:10
  В МВС та Нацполіції мають різні думки щодо того, де наразі перебуває Вадим Троян.

  В.о. керівника Нацполіції Вадим Троян не з'явився на тестування для конкурсу на посаду голови Національної поліції оскільки перебуває у відпустці.

  Про це, посилаючись на джерело в МВС, повідомляє УП, зазначаючи, при цьому що "за його словами, Троян перебуває у відпустці за кордоном".

  Водночас підкреслюється: директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко заявив, що не знає, чи перебуває Троян у відпустці, а речник Нацполіції Ярослав Тракало пообіцяв надати відповідь "трохи згодом".

  Разом з тим, наголошується: за словами все того ж джерела, "тестування Трояну вже призначено на 27 січня" – в той час, як секретар конкурсної комісії Євген Захаров у коментарі УП не підтвердив цю інформацію "і сказав, що не знає, коли Троян складатиме тест".

  Як повідомлялося, 24 січня кандидати на пост глави Нацполіції проходили 2-й етап конкурсу. На тестування з логіки не з’явилися виконувач обов’язків глави відомства Вадим Троян, керівник столичної поліції Андрій Крищенко і начальник Одеської поліції Дмитро Головін.

  Водночас, як неофіційно повідомляють учасники конкурсу, деякі ключові претенденти на посаду нібито отримали копії тестів заздалегідь і могли підготуватися до завдання. 

  Теги : МВС Артем Шевченко вадим троян Нацполіція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів