Тристоронні консультації щодо ЗВТ з ЄС пройшли безрезультатно – Клімкін

  21 Грудня, 2015 18:52
  Російська сторона "блокує" рух України в Європу.
  Фото з відкритих джерел

  Тристоронні консультації між Україною, Росією та Європейською комісією стосовно  запровадження всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС завершились безрезультатно.

  Про це сьогодні у Брюсселі повідомив журналістам міністр закордонних справ України Павло Клімкін після завершення консультацій.

  "Консультації не закінчились жодним результатом. Це підтверджено Європейською комісією, підтверджено з нашої сторони. Були напрацьовані деякі конкретні рішення, але російська сторона просто від них відмовилась. Практичні рішення російській стороні на сьогодні не потрібні", - заявив Клімкін.

  Він переконаний, що Москва хоче "припинити наш рух в сторону Європи та ефективної імплеметації зони вільної торгівлі". 

  Клімкін зауважив, що сьогоднішні консультації відрізнялися від попередніх, оскільки проходили на тлі відомого указу президента Росії про припинення з 1 січня 2016 року дії договору про ЗВТ між Росією та Україною.

  Нагадаємо, сьогодні Україна, Євросоюз і Росія проводили тристоронню зустріч у Брюсселі для досягнення домовленості про незастосування торговельних обмежень з боку РФ щодо нашої країни в зв`язку з імплементацією зони вільної торгівлі з ЄС із 1 січня.

  Теги : Павло Клімкін зона вільної торгівлі ЄС
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів