Третя частина "плівок Онищенка": Нові корупційні схеми оточення Порошенка

  21 Квiтня, 2017 10:07
  Опубліковано запис телефонної розмови Онищенка з екс-нардепом Мартиненком, затриманим вчора детективами НАБУ.

  Видання Страна.ua опублікувала третю частину розмови депутата-втікача Олександра Онищенка з екс-депутатом Миколою Мартиненком, якого САП звинувачує в розтраті 17 млн доларів державних коштів.

  Згідно з повідомленням, після зустрічі в Іспанії, ще до публікації першої порції плівок, за словами Онищенка, Мартиненка прилетів до нього в Лондон, де відбулася друга зустріч. Предметом розмови стали корупційні схеми Порошенка і його оточення.

  Згідно зі стенограмою видання, в першому записі нібито Мартиненко стверджує, що "Петя з Григоришиним вирішили роздерибанити всю енергетику". Він каже, що "у Рината віджали, у того віджали, у того віджали, а я у них ліг поперек горла ...".  На другому записі йдеться про схему на Одеському припортовому заводі.  Як повідомлялося раніше, 20 квітня детективи НАБУ затримали екс-народного депутата Миколу Мартиненка за підозрою в розтраті 17 млн доларів державний засобів.

  Нагадаємо, перший запис "плівок Онищенко" з'явилася в грудні 2016 року. На ній, як стверджується, він розмовляє з депутатом Олесем Довгим, який виступав в якості переговірника з боку президента Петра Порошенка.

  Друга частина записів, за версією Онищенко, містить розмову з Мартиненком, який виступив черговим посередником від Порошенка.

  Теги : микола мартиненко олександр онищенко Ігор Кононенко Григоришин
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів