Transparency закликає не пускати Насірова в робочий кабінет

  11 Серпня, 2017 16:58
  Антикорупціонери вважають, що відсторонений глава ДФС може знищити чи підробити докази або ж вплинути на свідків.

  Міжнародна антикорупційна організація Transparency International Ukraine просить Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру заборонити відстороненому від посади глави Державної фіскальної служби Роману Насірову відвідувати його службовий кабінет.

  Відповідне звернення опубліковано на сайті організації.

  У Transparency наголошують, що Насіров підозрюється в скоєнні корупційних злочинів, які призвели до заподіяння державі збитків на суму майже 2 млрд гривень. Кабінет міністрів України відсторонив його від виконання повноважень на час проведення розслідування.

  Антикорупційна організація вважає, що такі заходи уряду є неефективними, оскільки нещодавно Насіров заходив до свого робочого кабінету.

  На думку Transparency International, продовжуючи користуватися службовим кабінетом і повноваженнями, Насіров має можливість знищити чи підробити докази та документи або вплинути на свідків та інших учасників кримінального провадження.

  Тому організація закликає САП звернутися до слідчого судді із клопотанням про заборону Насірову перебувати у службовому кабінеті, знайомитись зі службовими документами та давати будь-які розпорядження підлеглим.

  Теги : Transparency International ДФС спеціалізована антикорупційна прокуратура насіров
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів