Transparency International та Автомайдан підтримують відставку керівництва НАЗК

  29 Березня, 2017 16:30
  Також зміни керівництва відомства від Кабміну вимагають організації "Реанімаційний пакет реформ" та Центр протидії корупції.

  Низка антикорупційних громадських організацій закликає уряд розглянути питання щодо зміни керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції.

  Про це йдеться у спільній заяві Transparency International Україна, Реанімаційного пакету реформ, Центру протидії корупції та Всеукраїнського об’єднання "Автомайдан".

  Ініціатори звернення зазначають, що за рік роботи керівництво НАЗК свідомо саботувало роботу реєстру е-декларацій і блокувало покладені на нього основні функції.

  Активісти уточнили, що реєстр декларацій за кілька днів до закінчення строку декларування другої хвилі державних службовців, коли відзвітувати про статки мають близько 700-800 тис. декларантів, не працює.

  Крім того, за їхніми словами, за півроку після першої хвилі декларування керівництво НАЗК "не спромоглося" забезпечити проведення перевірок декларацій чиновників першої хвилі декларування.

  При такій незадовільній роботі, зауважують антикорупціонери, керівництво НАЗК майже щомісяця сплачує собі премії у розмірі кількох заробітних плат, у результаті чого заробітна платня членів відомства складає від 80 тис. до 330 тис. гривень.

  Представники громадськості вважають, що відповіддю на неефективну роботу керівництва НАЗК має, зокрема, стати звільнення його чинних членів, у зв’язку із чим закликають Кабмін невідкладно розглянути це питання.

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу, 29 березня, закликав Наталію Корчак та інших членів Національного агентства з питань запобігання корупції подати у відставку.

  Теги : Автомайдан НАЗК Transparency International центр протидії корупції Реанімаційний пакет реформ Наталія Корчак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів