Transparecy International звинувачує Порошенка у зриві е-декларування

  15 Серпня, 2016 16:00
  Правозахисники вважають, що українські високопосадовці лише імітують боротьбу з корупцією.

  Міжнародна  організація Transparecy International вказала на причетність Петра Порошенка до зриву запуску системи електронного декларування доходів.  Крім того, TI закликала відповідальних чиновників піти у відставку.

  Про це під час прес-брифінгу заявив виконавчий директор Transparecy International Україна Ярослав Юрчишин.   

  "Я маю сказати представникам глобального Transparency International, людям, які надзвичайно впливають на інвестиційний рейтинг країни, про те, що наш президент не дотримує слова", – заявив виконавчий директор ТІ Україна.

  Також він підкреслив, що українські високопосадовці лише імітують боротьбу з корупцією, навіть не приховуючи цього.

  "Чиновники провалили це, і ми вважаємо що це злочинна змова, і насправді замовників потрібно шукати на найвищих щаблях влади. І всі, хто зараз відмовчуються, є,  фактично, співучасниками цієї змови. Пане президенте, це звернення до Вас", – сказав Юрчишин.

  Виконавчий директор ТІ Україна наголосив, що зрив запуску системи е-декларування може призвести до відмови Україні у лібералізації візового режиму з ЄС. 

  Раніше повідомлялося, що керівник "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін закликав владу негайно ввести систему в повноцінну експлуатацію, а чиновників, які скористаються тестовим режимом роботи системи, змусити заново заповнити декларації.

  Нагадаємо, 15 серпня в Україні офіційно розпочала роботу система електронного декларування.

   

  Теги : безвізовий режим корупція ЄС Петро Порошенко Transparency International е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів