Торговельна блокада може зірвати договір між Ахметовим і Абрамовичем

  6 Березня, 2017 10:59
  Ахметов задумався, чи купувати стратегічний завод у російського олігарха.

  Торговельна блокада поставила під сумнів купівлю українським олігархом Рінатом Ахметовим коксохімічного заводу "Євраз Южкокс", який належить російському олігарху Роману Абрамовичу на Донбасі.

  Про це інформує "Обозреватель".

  Ахметова зацікавив коксохімічний завод "Євраз Южкокс", через те що його купівля могла б вирішити проблему з нестачею металургійного коксу для власних підприємств. Водночас Абрамовичу не особливо був потрібен коксохімзавод у Кам'янському, оскільки у нього, крім цього заводу, є інші підприємства, які виробляють вищезгадану сировину.

  Слід зазначити, що покладів коксівного вугілля не території України, які перебувають під контролем Києва, наразі дуже мало. Ситуацію з необхідною сировиною також ускладнює те, що Авдіївський коксохім, який належить Ахметову, знаходиться постійно під обстрілами бойовиківі не може працювати у нормальному режимі.

  Торговельна блокада окупованого Донбасу може завадити угоді між двома олігархами, яка розпочалася ще восени 2016 року і за планами повинна була закінчитися у серпні 2017 року.

  Причиною розірвання договору щодо коксохімічного заводу стала втрата заводів і шахт на непідконтрольній Києву території. Через це Ахметову доведеться згортати металургійний бізнес і у нього зникне необхідність у купівлі нових підприємств. 

  Нагадаємо, в Адміністрації президента заявили, що проти нових власників українських підприємств на окупованих територіях Донбасу можуть ввести точкові міжнародні санкції.

  Теги : вугілля Рінат Ахметов Донбас окуповані території блокада донбасу Роман Абрамович
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів