ТОП-керівник Держлікслужби проходив у справі про розкрадання бюджету

  11 Жовтня, 2016 11:14
  Владислав Цілина у 2014 році був обвинувачуваним у розкраданні 22 млн грн бюджетних коштів.

  Переможець конкурсу на заміщення посади першого заступника голови Держслужби лікарських засобів Владислав Цілина у 2014 році був обвинувачуваним у кримінальній справі щодо розкрадання бюджетних коштів.

  Про це, посилаючись на Єдиний державний реєстр судових рішень, повідомляє Центр протидії корупції.

  Зазначається: екс-керівник ліквідованого "Укрпротезу" Владислав Цілина фігурував у кримінальному провадженні щодо створення організованої злочинної групи, діяльність якої була спрямована на заволодіння 22 млн гривень бюджетних коштів державної програми для придбання обладнання з виготовлення взуття Хмельницькому державному протезно-ортопедичному підприємству.

  Крім того, слідчі прокуратури інкримінували Цілині підроблення документів та відмивання коштів через використання  фіктивних підприємств, встановивши при цьому, що злочинну групу "кришувала" високопосадова особа з Міністерства праці та соціальної політики, очолюване тоді Людмилою Денисовою, яка, до речі, керувала міністерством і на момент винесення виправдального вироку Цілині.

  При цьому наголошується, що попри проведені обшуки, та інші слідчі дії, суд виправдав Цілину та його співучасників – у зв’язку з недостатністю доказів та визнання наявних – зібраними з порушенням встановленого порядку.

  Теги : Мінсоцполітики Держслужба з лікарських засобів і контролю за наркотиками
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів