Томенко: Я не буду віддавати життя за мандат

  29 Березня, 2016 10:25
  Нардеп має намір продовжувати депутатську роботу поза стінами парламенту.

  Народний депутат Микола Томенко, якого Блок Петра Порошенка та ЦВК позбавили мандата, подав адміністративний позов щодо незаконних дій президента і Верховної Ради.

  Про це Томенко розповів журналістам в кулуарах парламенту, передає кореспондент UA1.

  За його словами, він продовжуватиме свою діяльність, навіть без мандату.

  "Планую роботу – для мене нічого не змінюється. Не буду тільки в зал заходити. Ви ж розумієте, я ж не буду віддавати життя за мандат. Віддавати життя треба за Україну, за цінності, переконання, погляди і т.д." – зазначив Томенко.

  Він додав, що турбується лиш про те, аби "нерви не здали у його колег", які ще намагаються "не перетворити Верховну Раду на зборище кнопкодавів".

  Колишній заступник голови фракції БПП пообіцяв поза Радою підтримувати і стимулювати депутатів, які намагаються захистити демократію і "зберегти парламент як єдине місце для дискусій".

  Нагадаємо, Микола Томенко заявив про свій намір вийти з БПП ще в грудні 2015 року, обурившись тим, що парламент не розглянув питання відставки прем'єра Арсенія Яценюка. Офіційно він залишив фракцію 2 лютого. Пропозицію глави фракції БПП Юрія Луценка написати заяву про повернення у фракцію, аби уникнути позбавлення мандату, Томенко відхилив.

  Теги : позов Верховна Рада БПП мандат Микола Томенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів