Токсичні кандидати: експерт пояснив, чому партія Гройсмана не має перспектив на виборах в Раду

  25 Червня, 2019 15:52
  Руслан Бізяєв повідомив, що темпи економічного зростання при уряді України в особі прем'єра Гройсмана ніколи не перевищували 3% зростання ВВП.

  Політичний експерт Руслан Бізяєв заявив, що перспектив у партії прем'єра Володимира Гройсмана "Українська стратегія" на дострокових виборах до Верховної Ради не існує.

  Таку думку експерт висловив в коментарі для golos.ua.

  "Перспектив у партії Гройсмана "Українська стратегія" не існує, партія отримає фінансування, але Гройсман розраховує на більше, на те, що політична криза в Україні перейде на наступний виток, і політсила Гройсмана матиме більшу силу, ніж інші партії. Тоді у політичної сили Гройсмана з'явиться майбутнє", – підкреслив Бізяєв.

  Експерт зазначив, що прем'єр зараз постійно з’являється на ключових національних каналах.

  "Він розуміє, що список його партії абсолютно токсичний. Однак Гройсман сподівається на коротку пам'ять у виборців, оскільки імідж міцного господарника у нього залишиться", – пояснив Бізяєв.

  Водночас він додав, що темпи економічного зростання при уряді України в особі прем'єра Гройсмана ніколи не перевищували 3% зростання ВВП.

  Нагадаємо, Гройсман виступає за ще одні дострокові вибори до Верховної Ради після внесення змін до Конституції для скорочення кількості народних депутатів.

  Теги : Верховна Рада Володимир Гройсман Українська стратегія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів