Тиск на бізнес в Україні нині досяг апогею – нардепи

  18 Червня, 2018 17:49
  При цьому левова частка обшуків закінчується пшиком, адже суди переважно виносять рішення на користь бізнесу.

  З боку правоохоронних органів та Державної фіскальної служби чиниться шалений тиск на малий і середній бізнес. В той час, як кількість перевірок бізнесу зростає, на митниці спостерігається абсолютна недоторканність.

  Про це заявив народний депутат, голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  На його думку, дуже тривожним є твердження прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про те, що йому заважають правоохоронні органи. "Це або прем’єр-міністр втрачає контроль над правоохоронними органами, або це якась маніпуляція і шахрайство", – вважає Березюк.  Народний депутат від "Відродження" Віктор Бондар зі свого боку зауважує, що тиск на бізнес методом обшуків та арешту майна нині досяг апогею.

  "Кожен день в Україні відбувається 273 обшуки або арешту майна. Практично за останні кілька років обсяги обшуків і арештів збільшилися майже в 4 рази. Якщо ще 4 роки назад суди давали дозволи десь на 47-50 тис. обшуків за рік, то на 2017 рік – більш ніж 100 тис. разів", – зазначив депутат.

  У більшості випадків, за словами Бондаря, підприємства навіть не знали, що правоохоронні органи чи фіскальна служба мають до них претензії. Ці обшуки, стверджує нардеп, практично закінчилися пшиком, адже правоохоронці виграли в судах менш як 3% рішень.

  "Це говорить про те, що фактично правоохоронна система, Державна фіскальна служба зробили з процедури обшуків і арештів кормушку, за рахунок якої вони сьогодні годуються, купують машини, квартири. Це говорить про те, що слідчі судді виносять рішення, не читаючи, а під тиском правоохоронних органів", – додав нардеп.

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій, своєю чергою, також констатував, що попри ухвалений закон, відомий як закон "маски-шоу стоп", продовжується тиск на малий і середній бізнес, який іноді призводить до штучної зупинки підприємств.

  Теги : бізнес Андрій Парубій Березюк Віктор Бондар
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів