Тимошенко вимагає від Парубія звільнити Гройсмана

  20 Лютого, 2017 13:40
  Лідерка "Батьківщини"наполягає на реєстрації в парламенті відповідного проекту постанови.

  Глава парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагає зареєструвати у Верховній Раді проект постанови про звільнення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

  Про це вона сказала на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів парламенту, передає кореспондент UA1.

  Із закликом сприяти реєстрації апаратом парламенту відповідного проекту постанови Тимошенко звернулася до голови Верховної Ради Андрія Парубія.

  "Я вимагаю, щоб сьогодні було зареєстровано постанову про відставку Гройсмана", – сказала лідерка "Батьківщини", звертаючись до спікера парламенту.

  Якщо ж цього не станеться, Тимошенко обіцяє звернутися із заявою про перевищення посадових повноважень як керівництвом секретаріату, котрий не реєструє проект постанови, так і Парубієм, який дає команди не реєструвати.

  Нагадаємо, 10 лютого "Батьківщина" подала до Верховної Ради проект постанови щодо звільнення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, проте ця постанова вже після реєстрації зникла із сайту парламенту.

  Теги : відставка юлія тимошенко Андрій Парубій Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів