Тимошенко в черговий раз очолила президентський рейтинг

  11 Жовтня, 2018 15:03
  За Петра Порошенка в жодному разі не буде голосувати кожен третій виборець.

  За лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко готові проголосувати 11,7% виборців на президентських виборах в 2019 році.

  Про це йдеться в результатах всеукраїнського соціологічного дослідження рейтингів потенційних кандидатів в президенти, яке провів Центр досліджень та комунікацій Active Group у жовтні 2018 року.

  Згідно з ними, першою у рейтингу з 11.7% голосів виявилась Тимошенко, другий Анатолій Гриценко з 9.5% голосів і замикає трійку лідерів чинний президент Петро Порошенко з 8,5 % голосів. Володимир Зеленський отримав 6.6% голосів виборців, Олег Ляшко – 5.3%, Святослав Вакарчук – 3.7%.

  Крім того, в опитування включили запитання: "за кого ви не проголосуєте за жодних обставин?". Після відповіді на запитання інтерв’юери отримали такі результати: майже третина  опитаних (28%) обрала Порошенка. На другому місці антирейтингу з 19.3% Юрій Бойко, на третьому Тимошенко, в неї 18.6%.  За Вадима Рабіновича за жодних обставин не проголосує 16.7% респондентів, за  Олега Ляшка – 10.7%, за Володимира Зеленського – 9.6%.

  Нагадаємо, голова правління Громадського об'єднання "За демократію через право" Марина Ставнійчук заявила, що в основних кандидатів на посаду глави держави за кілька місяців до виборів немає більш або менш переконливої підтримки.

  Теги : юлія тимошенко Петро Порошенко президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів