Тимошенко: у парламенті працює кланова, тіньова коаліція

  18 Лютого, 2016 11:33
  Лідер "Батьківщини" розповіла про виходи, які дозволять прибрати кланово-олігархічні уряд та коаліцію.

  Голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко у кулуарах парламенту повідомила, що у Верховній Раді на цей момент працює "тіньова коаліція", яка імітує стабільність, повідомив кореспондент UA1.

  За словами Тимошенко, клани в коаліції, які були створені на рештках Партії Регіонів, імітують роботу в парламенті, щоб показати стабільність, однак вони не будуть голосувати за важливі законопроекти, через неприйняття яких погіршиться життя українців.

  Тимошенко зазначила, що на вечірньому засіданні парламенту будуть голосувати за важливі законопроекти, які дозволять отримувати Україні безвізовий режим з ЄС. За ці проекти законів "Батьківщина" обіцяє голосувати у повному складі.

  Стосовно відставки уряду, Тимошенко заявила, що було три варіанти його відставки: "перший варіант був провалений 16 лютого, другий – відставка прем'єр-міністра за ст. 85 Конституції України, третій – вихід усіх моральних депутатів з коаліції".

  Саме третій шлях Тимошенко називає найреалістичнішим, оскільки так кланову коаліцію можна розвалити відсутністю 226 голосів.

  Теги : Верховна Рада Тимошенко юлія тимошенко Батьківщина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів