Тимошенко: Президент будує офшор всередині країни

  10 Жовтня, 2016 14:07
  Нардеп переконана, що закон про індустріальні парки дасть можливість підприємствам президента не платити податки.

  Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко впевнена, що законопроект про створення індустріальних парків має на меті створення офшорних зон всередині країни. Про це нардеп заявила в ході дискусії на одному з політичних ток-шоу.

  Тимошенко вважає, що депутати від БПП та "Народного фронту" лобіюють можливість не сплачувати податки для бізнесу, наближеного до керівництва країни – зокрема, пов'язаного з президентом Петром Порошенком.

  "Законом визначено, кого звільняють від оподаткування. Цукрові заводи – здогадайтесь, для кого це робиться. Всі цукрові заводи в Україні стоять. А ті, що працюють – працюють у одного власника, який сьогодні є президентом України. Кондитерські фабрики – теж здогадайтесь, хто за цим стоїть", – наголосила Тимошенко.

  Нардеп переконана, що можливість не сплачувати податки використають ті компанії, які зможуть домовитись з владою про потрапляння до індустріальних парків. Очевидно, що це відкриває широке поле для масштабної корупції. Тимошенко зокрема наголосила, що до списку галузей, які зможуть не платити податки, потрапили металургійні підприємства – на її думку, це є причиною підтримки закону "Опозиційним блоком".

  "Цукерка, вироблена в такому індустріальному парку, буде коштувати вдвічі дешевше, ніж у іншого виробника. Ті, хто виробляє цукерки не в цих парках, просто вимруть – вони не зможуть конкурувати. Створюючи таку "Панаму в Україні", знищують всіх, хто виробляє аналогічну продукцію", – сказала нардеп.

  Нагадаємо, наближеним Порошенка загрожують санкції від США.

  Теги : Порошенко офшор Тимошенко Батьківщина БПП Опозиційний блок Народний Фронт панамські документи
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів