Тимошенко: Кланова система веде війну проти громадських активістів

  5 Листопада, 2018 16:02
  За словами політика, якщо законопроект про створення ТСК не буде винесено на розгляд, партія відмовляється голосувати за інші питання порядку денного.

  "Батьківщина" наполягає на створенні Тимчасової слідчої комісії (ТСК) для розслідування нападів на активістів і вимагає поставити до порядку денного та ухвалити закон про ТСК (№1098).

  Про це під час Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і комітетів заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, йдеться на офіційному веб-сайті політсили.

  За її словами, з початку 2018 року зафіксовано 54 замахи на життя та здоров’я громадських діячів.

  "Це означає системну війну, яка ведеться в Україні проти активістів. У більшості – це молоді люди, які не хочуть миритися з клановою системою", – наголосила вона.

  Тимошенко зауважила, що створення ТСК – це пряма норма Конституції України. Вона звернулася до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з вимогою вирішити це питання і поставити законопроект про створення ТСК першочергово.

  "Якщо вбивати наших дітей нахабно, цинічно за те, що вони борються з українською мафією, яка заполонила Україну, якщо не реагувати, це означатиме, що ми такі самі, як і ті, хто обливає їх кислотою, хто оголосив проти них війну", – заявила вона.

  У разі, якщо законопроект про створення ТСК не буде винесено на розгляд, "Батьківщина" відмовляється голосувати за інші питання порядку денного, додала Тимошенко.

  Як повідомлялося раніше, перед початком засідання Погоджувальної ради Верховної Ради низка депутатів з демократичної опозиції заблокували робоче місце спікера Андрія Парубія, вимагаючи поставити питання про створення Тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування вбивства Катерини Гандзюк і нападів на цивільних активістів.

  Теги : закон Тимошенко Батьківщина активісти ТСК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів